Odpowiedz 
kto słyszał o przedszkolu montessori w Katowicach?
Eriv30 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #1
kto słyszał o przedszkolu montessori w Katowicach?
wiecie co to takiego metoda montessori? jest takie przedszkole w Katowicach, gdzie właśnie uczą w ten sposób i powiem szczerze pierwszy raz o tym słyszę. spotkał się ktoś z taką placówką? podobno są też szkoły, gdzie też stosowana jest ta metoda. co wy na to?
05-28-2014 08:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vestherx46 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #2
RE: kto słyszał o przedszkolu montessori w Katowicach?
jak dla mnie jest to wymyślanie. dzieci kiedyś chodziły do normalnych przedszkoli i też wyrastały na ludzi, żadne tam metody nie były potrzebne. teraz każdy się trzęsie nad tymi dziećmi jak nie wiem, a one później i tak robią co chcą, nawet nie doceniają starań rodziców
05-28-2014 08:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tipfa33 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: kto słyszał o przedszkolu montessori w Katowicach?
co za podejście Vestherx46 Duży uśmiech jak mądrze wychowa się dziecko, to będzie ono doceniało starania rodziców i zauważy też drugiego człowieka. ale żeby tak się stało musi mieć możliwość samodzielnego myślenia, uczenia się zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami, a tego właśnie uczą się dzieci w takich przedszkolach. wystarczy sobie poczytać o tej metodzie, np: http://www.anglojezyczne.com/content/pag...index.html . według mnie jest to ciekawy sposób na rozbudzenie prawdziwych zainteresowań i dziecka
05-28-2014 08:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: